Задайте питання юристу

827 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Трудове право, 21 серпня 2019, питання №3411 100₴

звільнення з роботи за власним бажанням

Доброго дня. Мене мучить ситуація з моім звільненням з роботи. Я підписав контракт з ЗСУ 31.07.19 і 31.07.19 мене звільнили з роботи. Заява була написана 30.07.19 за власним бажанням але на цей момент відділ кадрів знав про мою ситуацію і всерівно мене звільнили, я також є учасником АТО. У мене запитання чи можу я востановитись на роботі через суд. Якщо так то куди можна звернутись в м. Житомир. Дякую.

Відповіді юристів (3)

    Хандрыга Татьяна Вадимовна
    50%
    Спілкуватися у чаті Хандрыга Татьяна Вадимовна 4 роки тому

    Юрист, м. Дніпро, 6 років досвіду

    Звернутися Безкоштовна оцінка вашої ситуації

    Доброго дня! Дійсно, відповідно до ст. 119 КЗпП: працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток.

    Проте, у Вашій ситуації, наявна, написана Вами власноруч , заява про звільнення за власним бажанням. Отже, Ви таким чином самі зробили волевиявлення щодо звільнення з роботи. Задля звернення до суду для поновлення Ви повинні бути незгодні із звільненням, тобто воно має бути незаконним. Оскільки Ви самі написали заяву, вам її погодили, підстав для звернення до суду немає.

    Костромина Виктория
    25%
    Спілкуватися у чаті Костромина Виктория 4 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 19 років досвіду

    Звернутися Безкоштовна оцінка вашої ситуації

    Согласна с коллегой!

    Вы написали заявление по собственному желанию и пока не было приказа на увольнение - Вы его могли отозвать . А сейчас уже поздно и в судебном порядке - это тоже бесполезно..

    Клострейх Олена Володимирівна
    25%
    Спілкуватися у чаті Клострейх Олена Володимирівна 4 роки тому

    Юрист, м. Львів, 8 років досвіду

    Звернутися Безкоштовна оцінка вашої ситуації

    Одним з способів звернутись в суд -це знайти неправомірні діє при звільненні ось наприклад:

    Згідно зі статтею 116 Кодексу законів про працю, при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Тобто, останній робочий день – це день, коли мають здійснити всі виплати у випадку, якщо працівник «на місці»


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України