Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Цивільне право, 29 грудня 2019, питання №7494

Чи потрібно повертати кошти?

Добрий день!

Я закінчила в 2015 році медичний університет, бюджет, в 2015 вийшла на інтернатуру і через рік в 2016 пішла в декрет на 3 роки, в серпні 2019 році відновилась на інтернатурі (сімейний лікар), а після завершення інтернатури, з серепня 2020 повинна відпрацювати 3 роки за направленням на роботу ( згідно старого закону про працевлаштування після закінчення інтернатури з наступного серпня).

Доречі я інвалід дитинства і зараз маю 3 групу інвалідності по серцю. І даною лікарнею де я проходила інтернатуру мені не надавалось житло, кожен день добиралась з міста в район 18км в одну сторону.
Попереду крок 3. Чи може інститут не допустить до нього через нездачу пробного ректонського контролю який буде в кінці січня 2020 (пробний крок в університеті)- це університет таке придумав собі щоб через тих хто нездасть непадав рейтинг університету (тому не допускають).

Не хочу повертатись і нехочу мати ніякого зв’язку з медициною.


Що робити? Допоможіть будь ласка.

Запитання:

1. Що буде якщо наприклад не зможу здати крок або мене до нього не домустять і тд? Чи мають право не допускати?

2.Чи можливо звільнитись по власному бажанню і не проходити інтернатуру???

3. І які наслідки можуть бути? можуть посадити?

4. Чи можуть заставити відшкодувати кошти за все навчання?

4.1 Якщо «так», яка сума повинна враховуватись: та при якій я поступала чи поточна яка в цьому році? І протягом якого терміну потрібно повернути (зразу чи частинами на кілька років)???

4.2 Сума за навчання і зарплата інтерна відшкодовується? Час в декреті теж враховують- це три роки академки?

4.3 Чи може друга вагітність відстрочити суд і виплати? І чи зменшиться виплата (читала в законах, що якщо двоє дітей то повертається тільки 50%)

5. Чи може вплинути моя інвалідністься?


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України