Задайте вопрос юристу

112 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Задать вопрос юристу Ответ в течение ~15 минут
Адвокатура, 06 мая 2019, вопрос №731 150 грн.

Проблема с кредитной компанией cly

Здравствуйте, у меня проблема с кредитной компанией cly. В ноябре 20 числа 2018г, брал кредит 1000грн, через месяц 22 продлил после их напоминания на 7 дней, как появилась просрочка. И вспомнил о них только 29 января 2019 года когда они прислали мне сообщение, что будет проведен анализ на подозрение о мошенничистве.пеня была уже большой, а на сегодняшний день уже 8тысяч.скажите, как мне правильно поступить, и желательно больше финансов сохранить, т.к. трудности В жизни.

  Ответы юристов (2)

   Костромина Виктория
   33%
   Костромина Виктория 3 месяца назад

   Юрист, г. Київ, 18 лет опыта

   Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

   есть 2 варианта - погасить или ждать когда они не смогут ничего взыскать - 3 года


   погасить - сразу или сделать реструктуризацию, обратиться за списанием части долга, так как проценты большие


   1
   Левченко Ксенія Сергіївна
   66%
   Левченко Ксенія Сергіївна 2 месяца назад

   Юрист, г. Вінниця, 12 лет опыта

   Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

   Доброго дня.

   Погрози мфо необґрунтовані, тобто безпідставні, Вас просто лякають, щоб Ви сплатили саме ту суму, яку вони хочуть. Але, як правило ці суми з реальними нічого спільного не мають і можуть відрізнятися в рази.

   Нікому наперед нічого не платіть, лише на законних підставах - тобто після вирішення в досудовому чи судовому порядку.

   У нас є розроблена стратегія захисту від незаконних і необґрунтованих вимог мфо, банків, яка дозволяє позичальнику відстоювати свої права, й в кінцевому результаті сплатити лише законно обґрунтовану суму по позиці.

   Готується і пишеться лист - звернення, де витребовується повний, вичерпний пакет документів по позиці включно із калькуляцією. Забороняється позикодавцю чи підрядним третім особам Вам телефонувати та здійснювати інший тиск по сплаті зобов*язань.

   На основі відповіді на звернення і чинного законодавства проводиться правильна - законно обґрунтована калькуляція і створюється алгоритм подальших дій для вирішення питання погашення заборгованості у досудовому, чи судовому порядку.

   Пам*ятайте, що подають позикодавці до суду на кінцевих термінах позики (під закінчення позовної давності), одразу ніколи, це залякування. На суд Вас повинні запросити під підпис.

   На суді Ви маєте право розірвати договір з метою припинення подальших нарахувань, після рішення суду до повного погашення позики. Заявити свої заперечення.

   За рішенням суду, Ви можете нести відповідальність лише тим майном, яке перебуває у межах Вашої власності. Якщо суд присудить стягнути, Ви можете подати оскарження рішення, апеляцію. Якщо майна немає, вираховуватиметься із зарплати, немає зарплати - соцвиплати, пенсія, але не більше 30%, немає виплат присудять громадські роботи, оплата за які буде перераховуватись позикодавцю. Навіть, якщо майна не буде, віддавати борг потрібно буде все рівно.

   Тому Вам вирішувати, що краще. Платите фантазії позикодавця - яку вони вимагають сплатити, чи ту суму, яку має право нараховувати позикодавець за законом. Повірте різниця значуща.

   В разі відсутності конструктивного діалогу з боку позикодавця, й неможливості досудового врегулювання, Ви самі можете подати судовий позов про розірвання договору й надати власну калькуляцію по позиці.

   Розмір боргу можна суттєво зменшити.

   Якщо потрібна допомога, буду рада допомогти, звертайтеся
   1