Адвокатура, 06 мая 2019, вопрос №731 150 грн.

Проблема с кредитной компанией cly

Здравствуйте, у меня проблема с кредитной компанией cly. В ноябре 20 числа 2018г, брал кредит 1000грн, через месяц 22 продлил после их напоминания на 7 дней, как появилась просрочка. И вспомнил о них только 29 января 2019 года когда они прислали мне сообщение, что будет проведен анализ на подозрение о мошенничистве.пеня была уже большой, а на сегодняшний день уже 8тысяч.скажите, как мне правильно поступить, и желательно больше финансов сохранить, т.к. трудности В жизни.

  Ответы юристов (2)

   Костромина Виктория

   Юрист, г. Київ, 18 лет лет опыта

   есть 2 варианта - погасить или ждать когда они не смогут ничего взыскать - 3 года

   погасить - сразу или сделать реструктуризацию, обратиться за списанием части долга, так как проценты большие

   0
   Левченко  Ксения Сергеевна

   Юрист, г. Вінниця

   Доброго дня.

   Погрози мфо необґрунтовані, тобто безпідставні, Вас просто лякають, щоб Ви сплатили саме ту суму, яку вони хочуть. Але, як правило ці суми з реальними нічого спільного не мають і можуть відрізнятися в рази.

   Нікому наперед нічого не платіть, лише на законних підставах - тобто після вирішення в досудовому чи судовому порядку.

   У нас є розроблена стратегія захисту від незаконних і необґрунтованих вимог мфо, банків, яка дозволяє позичальнику відстоювати свої права, й в кінцевому результаті сплатити лише законно обґрунтовану суму по позиці.

   Готується і пишеться лист - звернення, де витребовується повний, вичерпний пакет документів по позиці включно із калькуляцією. Забороняється позикодавцю чи підрядним третім особам Вам телефонувати та здійснювати інший тиск по сплаті зобов*язань.

   На основі відповіді на звернення і чинного законодавства проводиться правильна - законно обґрунтована калькуляція і створюється алгоритм подальших дій для вирішення питання погашення заборгованості у досудовому, чи судовому порядку.

   Пам*ятайте, що подають позикодавці до суду на кінцевих термінах позики (під закінчення позовної давності), одразу ніколи, це залякування. На суд Вас повинні запросити під підпис.

   На суді Ви маєте право розірвати договір з метою припинення подальших нарахувань, після рішення суду до повного погашення позики. Заявити свої заперечення.

   За рішенням суду, Ви можете нести відповідальність лише тим майном, яке перебуває у межах Вашої власності. Якщо суд присудить стягнути, Ви можете подати оскарження рішення, апеляцію. Якщо майна немає, вираховуватиметься із зарплати, немає зарплати - соцвиплати, пенсія, але не більше 30%, немає виплат присудять громадські роботи, оплата за які буде перераховуватись позикодавцю. Навіть, якщо майна не буде, віддавати борг потрібно буде все рівно.

   Тому Вам вирішувати, що краще. Платите фантазії позикодавця - яку вони вимагають сплатити, чи ту суму, яку має право нараховувати позикодавець за законом. Повірте різниця значуща.

   В разі відсутності конструктивного діалогу з боку позикодавця, й неможливості досудового врегулювання, Ви самі можете подати судовий позов про розірвання договору й надати власну калькуляцію по позиці.

   Розмір боргу можна суттєво зменшити.

   Якщо потрібна допомога, буду рада допомогти, звертайтеся
   0