Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Спадщина, 13 серпня 2021, питання №46943

Можно ли дооформить наследство у другого нотариуса?

Добрий день. Мій батько помер в 2008 році та в 2009 відкрита спадкова справа в державній нотаріальній конторі в селі. Потім через декілька років намагався переоформити земельний пай батька на себе, але не зміг отримати витяг з ДЗК з ЦНАПу для нотаріальної конторичерез те, що не я вказан як власник. Земельний пай повністю оформлений за новими правилами, має кадастровий номер, на кадастровій карті його знаходжу, власником числиться мій батько. Підкажіть чи можу я дооформити земельний пай на себе в іншій нотаріальній конторі за місцем проживання, а не їхати в те село, де відкрита спадкова справа? Всі документи в мене на руках - витяг про реєстрацію в спадковому реєстрі, свідоцтво про смерть, державний акт про право власності на земельну ділянку (зелений)

Відповіді юристів (1)

    Танача Юлія  Антонівна
    Танача Юлія Антонівна 2 роки тому

    Адвокат, 17 років досвіду

    Доброго дня, Євген!

    Допоки Ви не отримали свідоцтво про право на спадщину на земельну ділянку, Ваше ім'я не може бути зазначено у жодному витязі щодо неї. Лише дані померлого власника. Ймовірно, що причина недооформлення спадщини в іншому.

    Нотаріальну контору змінити вкрай складно, є виключний перелік підстав, не задоволення роботою нотаріуса та непорозуміння з ним до цих підстав не відносяться.

    Щодо витягу - його повинні видати за запитом нотаріуса, а Ви - сплатити його вартість та надати нотаріусу. Можливо, щось некоректно було вказано в запиті, треба вивчати документи.

    Успіхів Вам!


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України