Военное право, 21 декабря 2018, вопрос №109 50 грн.

Как увеличить жилплощадь, муж военный

Подскажите, может ли наша семья претендовать на трехкомнатную служебную квартиру. Муж военнослужащий, есть дочь (5 лет), я беременна вторым ребенком. Может справка о беременности быть основанием для увеличения жилой площади?

    Ответы юристов (1)

      Бершова Елена
      100%

      Адвокат, г. Балаклія

      Вітаю! Анастасіє, підстави взяття на квартирний облік для військовослужбовців є такі ж самі, що і для всіх інших громадян.

      Перелік осіб, що потребують поліпшення житлових умов, визначено у ст. 34 Житлового кодексу та п. 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470

      До потребуючих належать осіби, забезпечені житловою площею нижче за встановлений рівень. Такий рівень визначається виконавчими комітетами обласних рад, а в м. Києві та Севастополі – міськими радами. В середньому по Україні цей рівень складає 6 м.кв.

      Якщо зараз ваша житлова площа з урахуванням складу родини із 3 осіб складає менше, ніж 18 кв.м ( саме житлова, не загальна), то ваш чоловік можете звернутися до відповідного органу для взяття його на облік як особи, що потребує поліпшенням житлових умов. Довідка про вагітність не є такою підставою.

      0